Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziesięć minut rozgrywki z Age of Wonders 3

Materiał od deweloperów z Triumph Studios przygotowany z okazji targów Gamescom.

Triumph Studios opublikowało w sieci materiał prezentujący ponad 10 minut rozgrywki ze strategii Age of Wonders 3. Film opatrzony jest komentarzem jednego z twórców.

Wideo pokazuje zarówno rozgrywkę na mapie kampanii, czyli eksplorację, wypowiadanie wojen, czy zakładanie nowych miast, a także element bitewny. Główny bohater, krasnolud, reprezentuje klasę nazwaną Dreadnought - dysponuje ona ciężkimi, pancernymi jednostkami i działami.

Produkcja Duńczyków reprezentuje gatunek strategii turowych z elementami RPG. Ostatnia część serii, Age of Wonders: Shadow Magic, zadebiutowała w 2003 roku. Niedawno dowiedzieliśmy się, że premierę trzeciej odsłony przełożono na początek 2014 roku.

Rozgrywka przypominać będzie tę znaną z gier takich jak Heroes of Might & Magic czy King's Bounty. Nasz bohater przemieszcza się po mapie świata, eksplorując i zdobywając surowce. Bitwy odbywają się w systemie turowym, na podzielonej na heksy planszy.

Age of Wonders 3 ukaże się tylko na PC.

Age of Wonders 3 - Gamescom-Gameplay
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze