Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dziesiąte urodziny CS:GO. Valve szykuje rocznicowe atrakcje

Naklejki, mapy i tort.

Z okazji dziesiątych urodzin CS:GO, twórcy gry przygotowali dla graczy szereg atrakcji, w tym specjalne naklejki, rotację najpopularniejszych map oraz tort.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu gry, kapsuła z naklejkami na 10 urodziny gry zawiera 60 wzorów zaprojektowanych przez społeczność. Dodatkowo, wraz z tą kolekcja zadebiutowała nowa jakość naklejek, soczewkowe, które są animowane.

Kolejną atrakcją jest powrót ulubionych map. Obecna rotacja obejmuje lokacje Anubis, Blagai, Breach, Prime i Tuscan. Tuscan jest teraz dostępne we wszystkich trybach gry, Anubis i Breach dołączają do puli map turniejowych a na mapach Prime oraz Blagai można rozegrać mecze trybu Skrzydłowy.

Ostatnim prezentem dla graczy jest tort. Dokładniej mówiąc, jest to specjalna, okolicznościowa moneta umieszczona na szczycie babeczki. Gracze mogą ją zdobyć do przyszłego poniedziałku (22 sierpnia) poprzez zdobycie odpowiedniej ilości punktów doświadczenia, aby odebrać tygodniowy łup.

Przy okazji twórcy chwalą się, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy w grę grało ponad 20 milionów unikalnych graczy, a największe turnieje oglądało 2,7 miliona osób jednocześnie. Dodatkowo, dzięki wsparciu społeczności, organizacje sportowe, drużyny i gracze zdobyły ponad 70 milionów dolarów.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime i majsterkowicz-samouk.

Komentarze