Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Dystansowy wojownik” Rexxar dostępny w Heroes of the Storm

Półork i jego miś.

Sieciowa produkcja Heroes of the Storm zakończyła już inicjatywę The Eternal Conflict związaną tematycznie z serią Diablo i powraca do uniwersum Warcrafta. Wczoraj w grze pojawił się nowy bohater - Rexxar.

Oryginalny Rexxar

„Legendarny Władca Bestii z Azeroth to półogr-półork wywodzący się z klanu Mok'Nathal. Jest on pierwszym dystansowym Wojownikiem, który trafił do Nexusa” - czytamy na oficjalnej stronie.

Cechą wyróżniającą Rexxara na tle innych postaci jest jego towarzyszka, sympatyczny miś - Misza. Zwierzak „dotrzymuje kroku w walce i zajmuje uwagę wrogów, podczas gdy łowca może z bezpiecznej odległości ciskać toporami.”

Jedną z dostępnych umiejętności jest Duchowy Cios, który może spowolnić wszystkich przeciwników ustawionych w linii prostej i przygotować grunt pod szarżę Miszy, która atakiem ogłuszy wszystkich trafionych wrogów.

Zwierzęcy Gniew zwiększy zadawane przez towarzyszkę obrażenia, a zdolność Spuścić Dziki pozwoli przywołać do pomocy całe stado stworzeń, ścigających i spowalniających wrogów.

Heroes of the Storm, jako gra MOBA, skupia się na starciach między drużynami, które dążą do zniszczenia bazy przeciwnika. Każda z drużyn występuje w liczbie 5 graczy, a każdy wciela się w wybranego bohatera w uniwersów Blizzarda.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze