Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dyski twarde, SSD i przenośne taniej w OleOle

Tylko do jutra.

W codziennym użytkowaniu komputera bardzo przydaje się posiadanie szybkiej i pojemnej pamięci masowej. W ramach akcji promocyjnej Okazje wysokich lotów, sklep OleOle obniżył ceny wybranych dysków twardych, SSD i przenośnych.

Promocja trwa do 31.03 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

Dyski półprzewodnikowe (SSD) to obecnie najpopularniejszy rodzaj pamięci. Tego typu podzespoły posiadają wysoką żywotność, są odporne na defragmentację danych a dodatkowo (i przede wszystkim) oferują znacznie wyższe prędkości odczytu i zapisu niż klasyczne podzespoły mechaniczne. Montaż dysku SSD to świetny sposób, aby przyspieszyć pracę starego komputera.

Dyski talerzowe (HDD) nie odchodzą jednak całkowicie do lamusa. Tradycyjne rozwiązania idealnie sprawdzają się do magazynowania danych, do których nie potrzeba błyskawicznego dostępu (na przykład kolekcja zdjęć, filmów czy muzyki).

Niezwykle przydatne są również dyski zewnętrzne. Pozwalają nie tylko na szybkie przenoszenie plików między urządzeniami, ale też zapewniają bezpieczne przechowywanie najważniejszych danych.

Wszystkie produkty z działu IT-Hardware objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze