Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light otrzyma „ogromne rozszerzenie” - The Following

Z nową mapą.

Studio Techland potwierdziło oficjalnie, że pracuje nad dużym rozszerzeniem do gry akcji Dying Light. Dodatek nosi tytuł The Following i wprowadzi między innymi nową mapę.

Kooperacja w łazikach

DLC ma być „pełne zupełnie nowych, rewolucyjnych elementów rozgrywki” - wynika z informacji prasowej. Możemy spodziewać się między innymi ujawnionych w ubiegłym tygodniu pojazdów.

„Sama nowa mapa ma rozmiar wszystkich obszarów z Dying Light razem wziętych” - dodają deweloperzy.

Więcej informacji na temat rozszerzenia poznamy w przyszłym tygodniu, na rozpoczynających się 5 sierpnia targach Gamescom.

The Following będzie można kupić odrębnie, ale dodatek będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla posiadaczy przepustek sezonowych.

„Zwracamy baczną uwagę na informacje płynące od fanów, by lepiej ukształtować to, co tworzymy. Mamy nadzieję, że ludzie dostrzegą, że nowe rozszerzenie jest skierowane przede wszystkim do fanów” - komentuje producent Tymon Smektała.

Trailer z ubiegłego tygodnia. Na samym końcu kluczowy moment z pojazdem.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze