Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - zrzuty wojskowe w Horseshoe

Jak zdobyć obydwa ładunki wojskowe w dzielnicy Horseshoe.

W dzielnicy Horseshoe w Dying Light 2 natrafisz na dwa zrzuty sprzętu wojskowego, za pomocą którego będziesz mógł potem ulepszać narzędzia. Na tej stronie prezentujemy sposoby zdobycia obu z tych zasobów.


Na tej stronie:


Sprzęt wojskowy #1 - Obóz Jacka i Joego

Pierwszy z dwóch tutejszych sprzętów wojskowych znajdziesz przy Obozie Jacka i Joego (1), który pierwszy raz odwiedzisz w trakcie misji głównej Nalot. By się do niego dostać, w pierwszej kolejności wdrap się na szczyt tutejszego wiatraka (2).

Z krawędzi przeskocz na budynek (3) zlokalizowany na północ od ciebie. Wykorzystaj paralotnię, by poszybować bez problemu do dachu. Gdy tam dotrzesz, wdrap się na zainstalowaną na dachu wentylację (4).

Skocz i złap się klimatyzacji (5) wiszącej na ścianie, a następnie obróć kamerę w lewo, przeskocz na kolejną klimatyzację i wdrap się na górę (6).

Na dachu znajdziesz skrzynię (7). Otwórz ją, pozbieraj przedmioty, a następnie wykorzystaj klucz GRE by otworzyć zamek i zebrać sprzęt wojskowy.


Sprzęt wojskowy #2 - Kryjówka Nocnego Biegacza

Drugi sprzęt wojskowy znajdziesz w centrum dzielnicy (8), tuż obok Kryjówki Nocnego Biegacza. Pod urwanym wiaduktem znajdziesz drabinę (9), po której musisz wejść na górę.

Następnie zjedź na linie (10) do sąsiedniej konstrukcji.

Obejdź ją z lewej strony, wskocz na linę (11), a z niej na kolejną (12), by dostać się na platformę (13) po prawej stronie.

Przebiegnij na lewy koniec belki (14), obróć kamerę w lewo i wskocz na wyżłobienie w ścianie (15).

Wdrap się na górę, aktywuj pobliską kryjówkę nocnego biegacza, a następnie wykorzystaj linę (16) zawieszoną na dźwigu, by dostać się na drugą stronę.

Tam też znajdziesz skrzynię (17), z której zbierzesz kilka wartościowych przedmiotów i sprzęt wojskowy.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze