Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Zagubione światło: lampy UV

Poszukiwanie zaginionego oddziału.

Zagubione światło to siedemnasta misja główna w Dying Light 2. W jej trakcie odnajdziesz zaginiony oddział Juana w poszukiwaniu lamp UV, które wykorzystasz w kolejnym zadaniu.


Na tej stronie:


Znajdź zagubiony oddział zaopatrzenia

Na początku misji udaj się do miejsca wskazanego przez znacznik misji - niewielkiego budynku (1), na dachu którego stoi grupa renegatów. Wybij ich, aktywuj zmysł przetrwania i zbadaj ciało (2) leżące na ziemi.


Podążaj za śladami krwi, przeszukaj dach

Korzystaj teraz ze zmysłu przetrwania by lokalizować ślady krwi (3). Podążaj za nimi. Wejdź pomiędzy budynki, sprawdź ostatni ślad przy śmietniku i wdrap się na górę (4), by dotrzeć na dach.

Zbadaj leżące na ziemi ciało (5). Następnie wykorzystaj pobliską linę (6), by dostać się na drugą stronę, do obozu renegatów.

Wybij wrogów, pozbieraj przedmioty, a następnie wykorzystaj kolejną linę (7), by dostać się do wskazanego przez znacznik misji budynku. W środku (8) porozmawiaj z Tobiasem, jednym z ludzi Juana.


Poszukaj lamp UV w kontenerach

Wdrap się teraz na najwyższy punkt budynku, na którym jesteś i przejdź do sąsiedniego, wskazanego przez znacznik, po linie (9). Wbiegnij do budynku, przebiegnij przez piętro i wejdź poziom wyżej - napotkanych wrogów możesz spokojnie zignorować.

Wdrap się przez dach windy (10) i wejdź na kolejne piętro. Przebiegnij na drugą stronę korytarza, by wyjść na zewnątrz. Czeka cię tutaj wspinaczka po zawieszonych platformach (11). Kieruj się na dach.

Podejdź do i otwórz kontener (12). Wejdź do środka i zbadaj skrzynię (13) stojącą przy drzwiach, by zainicjować scenę przerywnikową.


Zabij mutant na dachu

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, wdrapuj się na górę po oznaczonych na żółto elementach (14), by wydostać się z kontenera. Wdrap się po uszkodzonej elewacji budynku (15) na dach.

Na dachu czeka na ciebie mutant (16) do zlikwidowania. Wroga tego znasz z poprzednich misji, tutaj jest jednak groźniejszy, gdyż nie masz miejsca do manewrowania. Postaraj się wykorzystać przeszkody i unikaj ataków obszarowych odskakując na bok.

Po walce pozbieraj przedmioty i inhibitor z pobliskiej skrzyni (17). Po wszystkim otwórz oznaczony przez misję kontener i sprawdź ustawioną pod ścianą skrzynię, by zaktualizować to zadanie.


Spotkaj się z Juanem

Wróć teraz do kwatery Juana na okręcie SP. Czeka cię tutaj krótka rozmowa, po której misja dobiegnie końca.

Następnie: Dying Light 2 - Audycja: hak, wspinaczka na wieżowiec VNC

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Witamy na pokładzie: okręt SP

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze