Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Wszystko zostaje w rodzinie: Teodor

Poszukaj Teodora w nocy.

Niektóre zadania w Dying Light 2 można rozegrać tylko o konkretnej porze dnia. Ta misja poboczna jest tego przykładem. Rozpoczniesz ją nieopodal kościoła - bazy ocaleńców w pierwszej dzielnicy.

Zadanie przyjmiesz od kłócącej się pary na dachu niedaleko kościoła. Przed rozmową z nimi zobaczysz informację, że zaakceptowanie zadania będzie oznaczało automatyczne przejście do pory nocnej (1).

Mieszkanie, do którego masz się dostać, zostanie oznaczone ikoną celu misji. Podążaj na miejsce przez dachy. Dopiero na końcu skradaj się - musisz opaść na ulicę (2) i szybko wejść do wnętrza, by nie zwrócić uwagi wielu wrogów na dole.

W środku nie ma praktycznie żadnych potworów, tylko skażenie. Skradaj się, wejdź do budynku dziurą w ścianie, potem przejdź zabitymi do połowy drzwiami (3). Możesz przeszukać pomieszczenie i udać się do kolejnego.

Teodora znajdziesz po otwarciu żelaznych drzwi (4).

Podczas rozmowy wybory nie mają znaczenia. Aiden powie Teodorowi, że jego dziewczyna jest w ciąży, co od razu zmieni podejście mężczyzny do życia. Misja się zakończy.

Następnie: Dying Light 2 - Obnażona szyja: gdzie jest szal

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Lekcja historii: plac i pomnik

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze