Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - wszystkie nagrania

Lista dostępnych w grze kaset z nagraniami.

Nagrania to jedna z trzech dostępnych w Dying Light 2 grup znajdziek, jednocześnie najmniej liczna ze wszystkich - dostępnych jest ich łącznie 63. Za sprawą tych przedmiotów możesz zebrać kasety zawierające najrozmaitsze nagrania - od zapisów ostatnich chwil ocalałych po składanki z muzyką.

Mimo, że jest to najmniej liczna grupa znajdziek, jest też najtrudniejsza do skompletowania. Nagrania często ukryte są w wysoko położonych punktach - na dachach wieżowców czy w kryjówkach nocnych biegaczy.

Tak jak wszystkie znajdźki, przedmioty z tej grupy możesz podejrzeć w dowolnym momencie. W tym celu wejdź do menu, przejdź do zakładki Przedmioty kolekcjonerskie (1) i zwróć uwagę na przedmioty na środku, czyli nagrania (2). Po kliknięciu na każdym z nich możesz rozpocząć odsłuchiwanie.


Przejdź do wybranej dzielnicy, by zebrać ukryte tam nagrania - korzystaj ze spisu treści, by przenosić się do konkretnej znajdźki. Na stronach prezentujemy również przedmioty z innych grup, które możesz odnaleźć w danej dzielnicy.

[Wkrótce aktualizacja]

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze