Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - wszystkie graffiti, murale

Lista ukrytych w grze malowideł.

Graffiti to jedna z trzech grup znajdziek, które ukryte są w Dying Light 2. Do zebrania jest łącznie 70 murali, a by to zrobić, musisz podnieść ustawioną w okolicy olbrzymiego malowidła skrzynkę z farbą.

Skompletowanie tych znajdziek jest o tyle prostsze od pozostałych, że same murale są na ogół olbrzymie i da się je bez problemu zlokalizować z dużych odległości - potrzeba tylko dokładnie rozglądać się podczas eksploracji miasta.

Zdobyte graffiti możesz podejrzeć w dowolnym momencie. W tym celu otwórz menu, przejdź do zakładki Przedmioty kolekcjonerskie (1), a następnie popatrz na graffiti (2) po prawej stronie. Kliknięcie na dowolną pozycję pozwoli ci powiększyć obraz i zobaczyć, jak wygląda w świecie gry.


Przejdź do wybranej dzielnicy, by zebrać ukryte tam graffiti - korzystaj ze spisu treści, by przenosić się do konkretnej znajdźki. Prezentujemy tam także przedmioty z innych grup, które możesz zebrać w danej dzielnicy.

[Wkrótce aktualizacja]

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze