Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Wartość sentymentalna: odzyskaj pozytywkę

Zlecenie od dziewczynki na dachu.

Wartość sentymentalna to jedno z krótszych zadań pobocznych w Dying Light 2, chyba że spędzimy dużo czasu na walce - wszystko zależy od naszego przygotowania.

Misję rozpoczynamy w dzielnicy Horseshoe, na dachu - jak zawsze - gdzie przy murze stoi dziewczynka (1). Porozmawiaj z nią, by aktywować zadanie.

Na początku musisz pozbyć się trzech bandytów (2), którzy przyszli za Mają. Pokonaj ich, pamiętając o odpowiednim unikaniu ciosów.

Później podejdź miejsca, w którym rozmawiałeś z dziewczynką. Schowała się za murem (3). Porozmawiaj z nią ponownie, a dowiesz się, że ukradziono jej pozytywkę.

Dziewczynka powie ci, gdzie szukać jej zguby. Gdy dotrzesz do wskazanego budynku, musisz wejść do środka przez nadbudówkę na dachu (4) i zejść po drabinie.

Na dole jest sporo wrogów. Jeśli przyjdziesz tu w nocy, będzie ich nieco mniej - sam zdecyduj. Musisz pokonac wielkiego zainfekowanego (5), bo to z jego ciała zabierzesz pozytywkę.

Duży przeciwnik bierze spore zamachy, więc łatwo ocenić, kiedy nadejdzie atak. Problemem może być duża liczba zwykłych zombie, jeśli wejdziesz tu za dnia. Misja zakończy się, gdy podniesiesz pozytywkę z ciała pokonanego potwora.

Następnie: Dying Light 2 - Skradziona własność: kradzież mąki

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Klucz do człowieczeństwa: znajdź płytę

O autorze
Komentarze