Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 w rękach graczy przed premierą. Techland prosi, aby nie uruchamiać gry

Do czasu debiutu.

Niektórzy gracze weszli już w posiadanie pudełkowych wersji Dying Light 2, które można uruchomić. Techland poprosił jednak, by nabywcy wstrzymali się do piątku, kiedy odbędzie się premiera polskiej produkcji.

Drodzy ocaleńcy” - napisało studio na Twitterze. „Zauważyliśmy, że niektórzy z was otrzymali dostęp do egzemplarzy Dying Light 2 przed przemierą (to już w piątek, zostały tylko 3 dni!). Rozumiemy, że jak najszybciej chcecie zacząć eksplorować The City i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi!”.

To powiedziawszy, uprzejmie prosimy was o poczekanie do 4 lutego, jako że wtedy uzyskacie dostęp do wszystkich ulepszeń i poprawek, które zaimplementowaliśmy w ostatnich tygodniach pracy, i które trafią do gry w ramach patcha premierowego. W ten sposób doświadczycie Dying Light 2 w należyty sposób”.

Skoro grę można uruchomić, wszystko zależy od dobrej woli graczy, którzy muszą powstrzymać się od włożenia płyty do napędu. Biorąc pod uwagę lata oczekiwań i liczne przesunięcia premiery, pokusa może być dość duża.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze