Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Usłane różami: szklany dom

Gdzie zanieść różę.

Usłane różami to kolejne zadanie poboczne w Dying Light 2, które możesz wykonać podczas pierwszych godzin przygody, o ile znajdziesz się odpowiednim miejscu, które oznaczamy na mapie poniżej.

Zleceniodawcą jest mężczyzna w niebieskiej bluzie (1) w okolicach centrum Quarry End. Porozmawiaj z nim, by w tradycyjny sposób rozpocząć misję.

Zadanie jest proste - masz różę i musisz zanieść ją do domu, który opisał mężczyzna. Nigdy go nie widział i opiera się tylko na słowach staruszki, która opisywała go jako szklany dom.

Nie masz oznaczonej dokładnego miejsca położenia domu, dlatego zerknij na mapę poniżej - właśnie tam go znajdziesz. Gdy podejdziesz blisko, zobaczysz, że oszklona jest tylko część (2) dachu w części, która pełni rolę szklarni.

Do domu można po prostu wejść głównym wejściem z boku budynku. Przedostań się do pomieszczenia-szklarni. Tam znajdziesz sporo zasobów, ale też zwłoki (3). Wejdź z nimi w interakcję po użyciu zmysłu przetrwania.

Po zbadaniu zwłok i zostawieniu róży, wracaj do zleceniodawcy, by zakończyć quest.

Następnie: Dying Light 2 - Teraz twój ruch: dostawca, pojemniki GRE

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Termin wygaśnięcia: dostarczenie kiełbasy

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze