Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Ukojenie: kosztowności z ołtarzy

Gdzie są ołtarze.

W tym zadaniu pobocznym w Dying Light 2 zmierzysz się z minibossem w ramach aktywności Anomalii GRE. Walka nie jest trudna, o ile masz 4 lub 5 poziom i masz odpowiedni zapas apteczek - oraz w miarę dobrą broń.

Z Evanem (1) porozmawiasz na dachu budynku w północno-wschodnim Garrison w Central Loop. Rozmowa doprowadzi do rozpoczęcia zadania, które - jeśli chcesz wykonać - zmieni porę dobry na noc.

Musisz odzyskać kosztowności z dwóch skrzyń na pewnym placu. Okaże się jednak, że ów plac (2) to strefa Anomalii GRE, a więc walki z wyjątkowo silnym zarażonym.

Sam boss nie jest szczególnie trudny do pokonania. Nie ma silnych ataków z bliska, stara się odskakiwać, trzymać dystans i strzelać pociskami (3), których musisz unikać.

Większy problem stanowią inne zombie, które będą rzucać się na ciebie dużymi grupami. Najlepsza taktyka to podbieganie do bossa, zadawanie mu 3-4 szybkich ciosów i rzucanie się do ucieczki dookoła placu, co jakiś czas pozbywając się też zwykłych zombie.

Kiedy pokonasz przeciwników, otwórz skrzynię przy budynku (4), a później tę z drugiej strony placu. Zauważysz przy nich świeczki (5). To właśnie ma znaczyć, że są to ołtarzyki.

Po zebraniu kosztowności ze skrzyń idź do Evana. Okaże się, że... A zresztą - sprawdźcie sami!

Następnie: Dying Light 2 - Najczerwieńsza czerwień: zabij zbója

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Kryształowa biel: syn chemika

Komentarze

More On Dying Light 2 Stay Human

Najnowsze artykuły