Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Teraz twój ruch: dostawca, pojemniki GRE

Jak znaleźć pojemniki na parkingu.

Podczas przygody w Dying Light 2 trafisz nie tylko na krótkie i proste, ale i nieco dłuższe misje poboczne. Jedną z takich jest właśnie misja Teraz twój ruch.

Poniżej opisujemy, jak dotrzeć do zaginionego dostawcy Cwaniaka i jak przedostać się do celu w podziemnym parkingu.


Na tej stronie:

Misję rozpoczniesz na bazarze, rozmawiając z siedzącym obok baru Cwaniakiem (1).


Jak znaleźć dostawcę

Po rozmowie musisz znaleźć Hubiego. Nie jest to trudne, bo jego mieszkanie oznaczono na mapie. Wystarczy, że dotrzesz na tamtejszy dach i po prostu wejdziesz do środka (2), rozprawiając się z zainfekowanymi.

Otwórz drzwi po prawej stronie, a w dolnej części ściany zobaczysz dziurę (3). Kucnij i przejdź na drugą stronę.

Teraz wspinaj się po rurze na poddasze. W pomieszczeniu znajdziesz tam na kanapie Hubiego (4), z którym musisz porozmawiać.

Dowiesz się, że został napadnięty, próbując zdobyć towar dla Cwaniaka. Musisz udać się na podziemny parking, by dokończyć zadanie za Hubiego.


Parking podziemny

Gdy dotrzesz do wejścia na parking (5), najlepiej odwróć uwagę zombie, rzucając gdzieś dalej petardę. Kiedy wejdziesz do środka, porozmawiasz z dwójką bandytów.

Idź dalej i zejdź na niższy poziom. Kiedy trafisz na parking, twoim celem są drzwi na końcu (6) pomieszczenia. Skradaj się i idź dookoła lokacji, by omijać przeciwników. Pamiętaj o promieniowaniu UV.

Gdy dotrzesz na drugą stronę, przejdziesz na piętro wyżej. Jest tam mniej wrogów, ale idziesz tam po to, by móc przeskoczyć na drugą część parteru, do której nie ma innego dostępu. Będziesz musiał trochę walczyć - zacznij od szybkiego zabicia wyjca (7). Przydadzą się światła UV.

Idąc dalej i w prawo trafisz na przejście, za którym czekają pojemniki (8), które musisz przeszukać. Oznaczone są zawsze ikoną szkła powiększającego.

Każdy pojemnik wygląda tak samo (9).

Musisz jeszcze przeszukać dwa wojskowe kontenery (10), w których są pozostałe pojemniki GRE - i przy okazji inne cenne przedmioty. Do drugiego kontenera wejdziesz przez dach.

Gdy już zdobędziesz wszystko, co trzeba, wracaj do pierwszej części parkingu - odsuniesz tam deskę przy płocie, co pozwoli ci wyjść. Wracaj na górę tą samą trasą. Gdy wyjdziesz na zewnątrz, czeka cię interakcja z bandytami. Możesz podzielić się z nimi łupem, lub walczyć.

W przypadku walki przygotuj się na starcie z trójką normalnych wrogów i dwójką ciężkich. Tak czy inaczej - następnie musisz udać się z powrotem do Hubiego, a potem do Cwaniaka, by misja dobiegła końca.

Następnie: Dying Light 2 - Klucz do człowieczeństwa: znajdź płytę

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Usłane różami: szklany dom

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Komentarze