Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Swat: znajdź karty Sparkera

Fałszywe profile randkowe.

Wiele misji w Dying Light 2 polega na znalezieniu czegoś w opuszczonym budynku - najczęściej pełnym umarlaków. Nie inaczej jest w przypadku opcjonalnego zadania Swat, które opisujemy w tym miejscu.

Misję rozpoczniesz, jak to bywa najczęściej, na dachu. W dzielnicy Trinity, niedaleko bazaru, na dachu spotkasz Raheema (1), który opowie ci o swojej wersji aplikacji randkowej - tylko z rysunkami i kartkami zamiast danych w telefonie.

Musisz odzyskać dwie podrobione karty z profilami randkowymi. Najpierw udaj się do punktu na południu (2), a dopiero później do tego na północy (3).

Do pierwszego budynku, na południu, wejdziesz przez dach (4). W środku zejdź po drabinie na niższe piętro.

Za dnia jest tam sporo wrogów, ale karta jest blisko. Leży na stoliku (5). Możesz po prostu zeskoczyć na dół, zabrać ją i szybko uciec na zewnątrz - nie musisz walczyć ze wszystkimi zombie, jeśli nie chcesz.

Teraz udaj się do budynku na północy. To była baza bandytów, dlatego dobrze, jeżli wykonujesz to zadanie już po misji fabularnej Nalot - wtedy nie ma tam wrogów. Możesz po prostu wejść do głównego budynku i zabrać kartę (6) ze stołu.

Z obiema kartami wracaj do zleceniodawcy, by zakończyć tę misję.

Następnie: Dying Light 2 - Broń ostateczna: otwórz dwie skrzynie

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Skradziona własność: kradzież mąki

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze