Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - stacja elektryczna w Saint Paul Island

Przywracanie zasilania w podstacji w dzielnicy Saint Paul Island.

Saint Paul Island to ostatnia dzielnica, wchodząca w skład Center Loop, w Dying Light 2, w której znajdziesz stację elektryczną. Z tej strony dowiesz się jak do niej dotrzeć i w jaki sposób przywrócić zasilanie.

Stacja elektryczna (1) znajduje się w północno-wschodniej części dzielnicy. Zanim przystąpisz do jej aktywowania, musisz wybić znajdujących się tutaj renegatów.

Potem wdrap się na pionową metalową konstrukcję (2), a z niej przeskocz na budynek (3). Tam trafisz na okno, które zaprowadzi cię do wnętrza stacji.

Zeskocz od razu do wody, gdzie znajdziesz zieloną stację 1 A B (4). Wejdź z nią w interakcję by złapać kabel, następnie wynurz się na powierzchnię, skręć w lewo i podłącz kabel do czerwonej stacji A (5). Po wszystkim wciśnij przycisk A (6) zlokalizowany obok czerwonej stacji A, by otworzyć drzwi.

Wbiegnij do środka i zwróć uwagę na czerwoną stację 2 - niedługo do niej wrócisz. Zbiegnij po schodach na dół (7), do zatopionej części. Płyń przez drzwi na wprost (8).

Płyń do momentu, aż dotrzesz do dryfujących w wodzie zwłok. Od nich odbij w prawo (9) i płyń w dół schodów, a potem korytarzem na wprost. Przy kolejnych zwłokach odbij w prawo i otwórz drzwi (10) widoczne na wprost.

Odwróć się o 180 stopni, unieś lekko kamerę i dopłyń do zielonej stacji 2 (11). Złap kabel i przepłyń przez niedawno otwarte drzwi. Wynurz się na powierzchnię, skręć w prawo i ponownie wbiegnij do przejścia, które przedtem otworzyłeś za pomocą zielonej stacji 1 A B. Podepnij kabel do czerwonej stacji 2 (12), którą wcześniej minąłeś.

Wróć teraz do wody i ponownie wejdź w interakcję z zielona stacją 1 A B. Złap kabel, wynurz się i skręć w prawo. Podpłyń kawałek do przodu i wdrap się na górę (13) przez dziurę w ogrodzeniu. Podepnij kabel do czerwonej stacji B (14) i wciśnij zlokalizowany obok przycisk B, by otworzyć drzwi.

W środku znajdziesz czerwoną stację 3 (15) - zapamiętaj jej lokalizację, gdyż za moment tu wrócisz. Biegnij na lewo od niej i zbiegnij po schodach na dół, do wody. Wpłyń w korytarz (16) na wprost, a następnie na dół.

Omiń przycisk C po prawej stronie i płyń dalej wzdłuż korytarza (17). Wypłyń klatką schodową na powierzchnię, by dotrzeć do zielonej stacji C (18). Wejdź z nią w interakcję, by złapać kabel.

Wskocz do wody, płyń na sam dół klatki schodowej i w korytarz, gdzie znajdziesz czerwoną stację C (19). Podepnij do niej kabel, a potem otwórz drzwi za pomocą przycisku C (20) zlokalizowanego na lewo.

Przepłyń przez nowo otwarte drzwi, potem do góry wzdłuż schodów i do pomieszczenia po lewej stronie (21), gdzie znajdziesz zieloną stację 3 (22).

Złap za kabel, odwróć się o 180 stopni i otwórz drzwi (23). Wypłyń na powierzchnię, skręć w prawo i idź do mijanej wcześniej czerwonej stacji 3 (punkt 15 na wcześniejszym obrazku). Podepnij do niej kabel.

Stań teraz na barierce, nad wodą i popatrz w prawo. Znajdziesz tam czerwoną stację 1 (24). Kabel do niej weźmiesz z zielonej stacji 1 A B (25) - tej samej, od której dwa razy rozciągałeś już wcześniej kabel. Wskocz do wody, złap kabel i podciągnij do czerwonej stacji 1, by przywrócić ostatni element zasilania.

Teraz poczekaj, aż na dół zjedzie winda i podążaj za czerwonym znacznikiem. Wejdź do windy, wyjedź na piętro i wejdź w interakcję z oznaczonym komputerem, by aktywować podstację. Po wszystkim będziesz musiał przydzielić ten obiekt do SP bądź ocaleńców, w ramach mechaniki podziału miasta.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - stacja elektryczna w Houndfield

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze