Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - stacja elektryczna w Garrison

Jak przywrócić zasilanie w dzielnicy Garrison.

Garrison to jedna z dzielnic regionu Central Loop w Dying Light 2, w której znajdziesz stację elektryczną. Z tej strony dowiesz się jak tam dotrzeć i jak przywrócić zasilanie w tym obiekcie.

Uwaga - mechanikę stacji elektrycznych opisujemy szczegółowo na stronie stacje elektryczne: łączenie generatorów, przydzielanie do frakcji . Jeśli nie miałeś jeszcze z nimi kontaktu, zachęcamy do sprawdzenia tej strony.

Stację elektryczną znajdziesz w południowej części dzielnicy (1). Wejście do budynku znajdziesz zasłonięte białymi pojemnikami na wodę (2).

Po wkroczeniu do środka wejdź w interakcję z zieloną stacją A/B (3), by złapać kabel.

Wykorzystaj go do zasilenia czerwonej stacji A (4) stojącej naprzeciwko. Dzięki temu aktywuje się przycisk A (5), co pozwoli ci otworzyć przejście.

Ponownie idź do zielonej stacji A/B by złapać kabel, przejdź przez nowo otwarte drzwi i wejdź w interakcję z ukrytą za ścianą czerwoną stacją B (6). Potem wciśnij widoczny obok przycisk B, by otworzyć przejście.

Wejdź do środka i zwróć uwagę na czerwoną stację 1 (7). Za chwile do niej wrócisz. Teraz zlokalizuj żółtą rurę (8) idącą do góry, z parteru na pierwsze piętro. Wskocz na nią i wejdź na górę.

Na wprost ciebie będzie brama (9) - otwórz ją wchodząc z nią w interakcję. Następnie weź kabel z zielonej stacji 1/C (10) i wybiegnij przez bramę.

Odwróć kamerę w lewo i popatrz przed siebie, na górę - w oddali widzisz czerwoną stację 1/C (11). Zeskocz na dół i wdrap się na górę (12), by do niej dotrzeć i podpiąć kabel. Potem idź w prawo i wciśnij przycisk C (13), dzięki któremu otworzysz nowe drzwi.

Wejdź do nowego pomieszczenia i wyciągnij kabel z zielonej stacji 2 (14). Odwróć się, podejdź do krawędzi i zejdź po schodach (15) do podziemi.

Znajdziesz tam czerwoną stację 2 (16), do której musisz wpiąć kabel. Zasili to część stacji, a także wodę, która zalała piwnicę. Wróć na parter dowolnym sposobem - możesz nawet przeskoczyć przez wodę - odniesiesz niewielkie obrażenia od elektryczności.

Wróć na piętro, gdzie była zielona stacja 1/C (punkt 10, kilka obrazków wyżej) i złap za kabel. Następnie podciągnij go do czerwonej stacji 1 (punkt 7), którą widziałeś zaraz po wejściu do budynku.

W ten sposób przywrócisz zasilanie do stacji. Następnie udaj się do oznaczonej czerwoną ikonką windy (17) i wyjedź nią na górę.

Podążaj za czerwoną ikonką, by znaleźć główny terminal zasilania (18). Wejdź z nim w interakcję, by aktywować zasilanie stacji. Po wszystkim będziesz mógł przydzielić ten obiekt SP lub ocaleńcom - w ramach mechaniki podziału miasta.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze