Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Skradziona własność: kradzież mąki

Kto ukradł mąkę?

Pora na nieco bardziej rozbudowaną misję poboczną w Dying Light 2. Będzie dostępna, jeśli oddasz kontrolę nad wieżą ciśnień ocaleńcom we wcześniejszym zadaniu głównego wątku.

Poniżej opisujemy krok po kroku, jak rozwikłać sprawę skradzionego zapasu mąki.


Na tej stronie:


Początek śledztwa

Udaj się pod wieżę ciśnień i porozmawiaj z mężczyzną (1), który mówi coś do siebie. Okaże się, że dwie przyjaciółki śmiertelnie się pokłóciły.

Porozmawiaj z Teresą (2) stojącą po drugiej stronie obszaru. Opowie ci o skradzionej mące, a także o tym, że podejrzewa swoją przyjaciółkę, Annę.

Teraz musisz porozmawiać z Anną. Zapukaj do drzwi wieży (3) parę razy. Anna cię nie wpuści, więc idź w prawo, jakbyś chciał okrążyć budynek. Po skrzyniach przy płocie wskocz na górę.

Teraz możesz wejść do wnętrza wieży (4) i porozmawiać z Anną. Posłuchaj jej wersji wydarzeń i zaproponuj pomoc.

Po rozmowie z Anną idź do szopy (5) przy wieży. W środku zbadaj wszystkie ślady, które podświetlają się na czerwono, gdy używasz zmysłu przetrwania.

Następnie - ponownie używając zmysłu - idź za śladami (6), aż urwą się pod wieżą ciśnień. Wejdź ponownie do środka, by porozmawiać z Anną. Wypytaj ją o Cwaniaka i syna jej przyjaciółki.


Przeszukaj magazyny, Cwaniak

Udaj się do kościoła - czyli na bazar - i porozmawiaj tam z Cwaniakiem (7), którego znajdziesz przy barze. Powie ci on, żebyś odszukał syna Teresy i mąkę, którą Cwaniak wygrał w karty. Idź do dwóch magazynów na dachach - w takiej kolejności, jak są oznaczone na mapie.

Wejdź do pierwszego magazynu rozbijając deski w drzwiach. W środku przeszukaj skrzynie, ale okażą się puste. Użyj zmysłu przetrwania, by znaleźć ślady (8). Gdy je zbadasz, pojawi się Benny, a po scence spadniesz na parter.

Wydostań się z budynku i biegnij do drugiego magazynu. Też wejdziesz drzwiami na poziomie dachu. Musisz je otworzyć wytrychem. Uważaj na pułapkę (9) zaraz za drzwiami, przeskocz nad nią.

W środku użyj zmysłu, by podświetlić deskę (10), która blokuje ukryty pokój. Wejdź przez odsłoniętą dziurę.

W środku skonfrontujesz się z Bennym i jego matką. To Teresa ukradła mąkę, żeby towar nie trafił w ręce Cwaniaka. Podczas rozmowy możesz zgodzić się pomóc rodzinie w rozwiązaniu problemu.

Wracaj do Cwaniaka i zgódź się wykonać dla niego wyzwanie ze wspinaniem się na mury kościoła. Jest to jednak trudne wyzwanie, bo gra nie pokazuje nam trasy i punktu rozpoczęcia wspinaczki. Udało nam się zorientować, że należy wskoczyć do wnętrza wieży (11) kościoła i stamtąd wspinać się wyżej.

Nie zdobyliśmy jednak flagi zawieszonej wysoko na budynku. To jednak nic straconego - można bowiem wybrać opcję opłacanie Teresy i syna. Okazuje się, że dług wynosi tylko 200 monet. To naprawdę niewielka suma. Zapłać Cwaniakowi, potem wracaj do Teresy i Benny'ego, by zakończyć misję.

Następnie: Dying Light 2 - Swat: znajdź karty Sparkera

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Wartość sentymentalna: odzyskaj pozytywkę

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Komentarze