Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Rozkazy: posterunek SP, Rowe

Poszukiwanie porucznika Rowe'a.

Rozkazy to dwunasta misja główna w Dying Light 2. W jej trakcie zwiedzisz spory kawałek mapy w poszukiwaniu oficera SP, Rowe'a.


Na tej stronie:


Porozmawiaj z Lawan, zanieś rozkazy na posterunek SP

Na początku wyjdź z pomieszczenia i porozmawiaj ze stojącą na zewnątrz Lawan. W trakcie konwersacji wykorzystaj wszystkie opcje dialogowe, by dowiedzieć się czegoś o tutejszych postaciach.

Wykorzystaj chwilę, by zajrzeć do tutejszego handlarza i rzemieślnika - będą mieć dla ciebie nowe przedmioty. Na uwagę zasługuje łuk sportowy (1) - jest on znacznie mocniejszy niż ten, który otrzymałeś jako nagroda za jedno z zadań. Jeśli chcesz walczyć na dystans, zakup ten model.

Skieruj się teraz do wskazanego przez znacznik misji posterunku SP. Czeka cię długa wyprawa, lepiej więc wybrać się tam w dzień, by nie ryzykować walki z zarażonymi po zmroku. Gdy dotrzesz na miejsce, porozmawiaj z oficerem SP, Gradym (2) i przekaż mu rozkazy.

Po rozmowie udaj się do nowego znacznika. Przed samym posterunkiem SP znajdziesz kryjówkę nocnego biegacza (3). Aktywuj generator w wagonie, by stworzyć bezpieczną strefę - znajdziesz tam wtedy łóżko i torbę na przedmioty Aidena.

Idź do wskazanego miejsca, gdzie czeka cię walka z grupą renegatów. Rozpraw się z nimi, a następnie zbliż się do kontenera (4) i wejdź z nim w interakcję. Po krótkiej rozmowie pojawią się nowi renegaci - załatw ich i raz jeszcze podejdź do kontenera, by porozmawiać z żołnierzem SP.


Znajdź dowódcę posterunku

Idź w stronę wskazanego znacznikiem misji budynku. Na miejscu trafisz na kilku renegatów. Załatw ich, a następnie wykorzystaj mechanizm z liną (5), by szybko dostać się na górę.

Teraz musisz piąć się do góry, eliminując po drodze renegatów. Wykorzystaj zarośla (6), by kryć się przed wrogiem i eliminować ich po cichu. Trafisz tutaj na kilku pojmanych żołnierzy SP (7) - uwolnij ich, a wspomogą cię w walce.

Na przedostatnim piętrze natrafisz na Renegata strażnika (8). To tutejszy boss - co możesz wywnioskować po pasku zdrowia (9) u góry ekranu. Przeciwnik jest silny, ale powolny - poczekaj, aż zaatakuje i wyprowadź kilka ciosów, gdy będzie się zbierał. Możesz też wykorzystać ognistą broń, by go podpalić, co jest tutaj bardzo skuteczne.

Po walce wbiegnij na górę po schodach i przejdź przez drzwi, by dotrzeć wreszcie do Rowe'a i wywołać kolejną rozmowę. Po konwersacji idź do Lawan i z nią także porozmawiaj, co zakończy to zadanie.

Następnie: Dying Light 2 - Obserwatorium: baza danych GRE

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Nowy dom: Lawan, stacja elektryczna

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze