Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Kryształowa biel: syn chemika

Jak odnaleźć porwanego syna.

Po tylu godzinach w Dying Light 2 zdążyliście się już zorientować, że mnóstwo misji rozpoczynamy na dachach. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Zleceniodawcą jest chemik (1), który szuka maków wśród różnych roślin. Porozmawiaj z nim, by dowiedzieć się, że jego syn został porwany przez Renegatów. Trzeba go oczywiście uratować.

Udaj się do celu. Zobaczysz, że do wskazanego budynku można po prostu wejść głównym wejściem z ulicy (2).

W środku przejdź w lewo i przez dziurę w ścianie, a w kolejnym pomieszczeniu użyj zmysłu przetrwania. Podświetlisz w ten sposób Renegatów. Syn chemika jest na innym piętrze, ale i tak musisz się pozbyć wszystkich wrogów.

Po pokonaniu zbirów wracaj do pierwszego pomieszczenia i wejdź do szybu windy (4). Wspinaj się tam na piętro wyżej, nad windą. Przed tobą kolejna grupa wrogów do zlikwidowania.

Podczas walki pamiętaj o kontrolowaniu stanu zdrowia i leczeniu się w razie potrzeby. Udane blokowanie ciosów okazuje się tu bardzo pomocne - gorzej z unikami, gdyż jest tu dosyć ciasno.

Gdy pokonasz wrogów, możesz znów użyć zmysłu przetrwania. Cel podświetli się na zielono (5), więc łatwiej będzie do niego dotrzeć.

Syn chemika jest w pomieszczeniu naprzeciwko wyjścia z szybu windy. Pokój łatwo rozpoznać po świetle UV (6).

Podczas rozmowy z synem - a po chwili także z jego ojcem - dokonaj takich wyborów, jakie uważasz za właściwe. Tych postaci nie spotkasz już więcej, więc nie poniesiesz osobiście żadnych konsekwencji.

Następnie: Dying Light 2 - Ukojenie: kosztowności z ołtarzy

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Pod przykrywką: gdzie jest Careen

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze