Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - jak zresetować umiejętności

W jaki sposób odzyskać punkty walki i punkty parkouru.

W trakcie rozgrywki w Dying Light 2 będziesz zdobywał punkty walki i parkouru do rozwoju postaci. Co jednak jeśli zechcesz zresetować wydane punkty by odblokować całkowicie inne umiejętności?

Tutaj nie mamy dobrych wieści - na ten moment nie ma w grze żadnego sposobu na reset umiejętności. Nie możesz więc przywrócić wcześniej wydanych punktów by ponownie je rozdysponować.

Nie ma niestety sposobu na zresetowanie wydanych punktów umiejętności

Na szczęście nie jest to większym problemem, gdyż kolejne punkty umiejętności wpadają dość szybko - szczególnie wtedy, gdy wykonujesz zadania poboczne.

Dobrym sposobem na zebranie mnóstwa punktów doświadczenia - a co za tym idzie umiejętności - jest rozgrywka nocą. Dzięki temu znacznie szybciej zdobędziesz kolejne punkty do rozdania - tyczy się to szczególnie parkouru. Proste skoki po dachach czy wspinaczka na niewielkie obiekty jest wtedy sowicie nagradzana.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - jak biegać po ścianie

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze