Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 hitem Steama. Sequel przebił pierwszą część

Sukces gry Techlandu.

Techland nie podzielił się jeszcze wynikami sprzedaży Dying Light 2, ale liczba graczy na Steamie wskazuje, że cieszy się dużym zainteresowaniem.

Serwis SteamDB, który śledzi dane z platformy Valve, wskazuje, że w kilka godzin od premiery w polską produkcję grało 164,59 tysięcy osób. To znacznie więcej niż najwyższa liczba użytkowników pierwszej części, która w szczytowym momencie wyniosła 45,87 tysięcy.

Zobacz: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Aktualny wynik jest nieco niższy, ale wciąż bardzo wysoki. Zmagania w Dying Light 2 toczy bowiem 143,96 tysiące graczy, co plasuje projekt Techlandu na piątym miejscu najchętniej uruchamianych gier na Steamie.

Polska produkcja na platformie Valve ustępuje obecnie tylko takim tuzom, jak CS:GO, Dota 2, PUBG i Apex Legends. Warto jednocześnie zaznaczyć, że wymienione tytuły są dostępne dla wszystkich za darmo.

Przypomnijmy, że na PC gra oferowana jest również w Epic Games Store, ale dane ze wspomnianego sklepu nie są znane. Nie wiadomo również, ilu użytkowników walczy z zombie na konsolach.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze