Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - hak: jak zdobyć i ulepszyć

Jak odblokować linkę z hakiem i co oferują jej ulepszenia.

Hak to jedno z narzędzi w Dying Light 2, które odblokujesz jako ostatnie w grze. Za jego pomocą będziesz w stanie łapać się punktów zaczepowych by przedostawać się do nowych miejsc. Z tej strony dowiesz się jak odblokować hak i co dają jego ulepszenia.


Na tej stronie:


Jak odblokować hak i z niego korzystać

Hak odblokujesz automatycznie podczas misji głównej Audycja. Wtedy też otrzymasz krótkie szkolenie z tego, jak z niego korzystać - przy pomocy tego narzędzia będziesz bowiem musiał dostać się na szczyt wieży VNC.

Z haku korzystasz tak jak z dowolnego wihajstra - musisz ustawić go (1) na pasku skrótów widocznym w lewym dolnym rogu ekranu. Potem wystarczy tylko wycelować w punkt zaczepu - pojawi się na nim celownik (2).

Wciśnięcie środkowego przycisku mszy (L2 / LT na padzie) pozwoli ci rzucić w punkt i się go zaczepić, a następnie przeskoczyć do oddalonego miejsca.


Ulepszanie haku - co oferują poszczególne poziomy

By ulepszyć Hak musisz znaleźć dowolnego Rzemieślnika - poznasz go po stosownej ikonce (3) nad głową.

Po wejściu z nim w interakcję przejdź do zakładki Ulepsz (4) i wybierz narzędzie, które chcesz ulepszyć (5). Hak - tak jak i paralotnię czy latarkę UV - możesz ulepszyć dwukrotnie.

Ulepszanie tego narzędzia zwiększa jego skuteczność. Wygląda to tak:

  • Pierwsze ulepszenie - wymaga 1000 sztuk waluty i 2 sztuki sprzętu wojskowego. Pozwoli ci zaczepiać hak do wszystkich powierzchni, a nie tylko do standardowych punktów zaczepowych;
  • Drugie ulepszenie - wymaga 3000 sztuk waluty i 3 sztuki sprzętu wojskowego. To ulepszenie pozwoli ci przyciągać do siebie wrogów i przedmioty.

Następnie: Dying Light 2 - naprawa broni: czy jest możliwa?

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - latarka i latarka UV: jak włączyć i ulepszyć

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Dying Light 2 Stay Human

Najnowsze artykuły