Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Gońcy X: Jack i atak na gildię

Pomóż Jackowi i ocal gildię gońców.

Pora na finałową misję wątku gońców w Dying Light 2. W końcu nie chodzi tylko o przesyłki, czeka też nas tu sporo walki - ale też niezbyt trudnej. Powalczysz głównie z Renegatami.

Porozmawiaj z Driscollem, by odebrać przesyłki. Tym razem nowość - musisz je dostarczyć w dzielnicy Old Villedor, a więc użyj szybkiej podróży, by przenieść się do starego miasta. Mieszkania docelowe są w Houndfield (1).

Dostarczanie paczek działa tak, jak do tej pory. Docierasz do mieszkania, pukasz, Aiden przekazuje przesyłkę. Gdy dostarczysz obydwie, odezwie się do ciebie Driscoll. Musisz pomóc Jackowi, jednemu z kurierów, który został napadnięty.

Udaj się do celu i zapukaj w budynku do drzwi po lewej (2), by porozmawiać z mieszkańcem.

Udaj się przez dziurę w podłodze na niższe piętro (3) i pozbądź się zarażonych. Jest tam ich w sumie około dziesięciu, to żadne wyzwanie. Potem wracaj do zleceniodawcy.

Mężczyzna z mieszkania zdradzi ci, gdzie widział Jacka. Udaj się do oznaczonego budynku nieopodal. Gdy otworzysz drzwi (4), zacznie się walka z Renegatami. W starciu pomoże ci Derek.

Po walce użyj szybkiej podróży, by wrócić do siedziby gildii gońców. Wejdź do środka i pokonaj Renegatów (5).

Po starciu idź przez drzwi po lewej, by pokonać kolejną grupę bandytów. Nie ma w tych wrogach nic szczególnego - walczyłeś już z takimi niejeden raz. Po walce uwolnij szefa gildii (6).

Teraz musisz już tylko ponownie porozmawiać z uratowanym szefem gildii. Zaoferuje ci on wybór - dostęp do szafek z lepszymi zasobami, albo przyjęcie z powrotem do gildii Dereka. Jeśli zależy ci na materiałach (nieszczególnie rzadkich, swoją drogą), wybierz szafki. Jeśli wybierzesz pomoc Derekowi - musisz jeszcze się z nim spotkać w kantynie, by zakończyć misję. To wszystko.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Gońcy IX: przesyłki w Garrison

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Komentarze