Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Gońcy IV: szantażysta

Kolejne paczki.

Zadanie to pojawi się w twoim dzienniku - zobaczysz też informację na ekranie - jakiś czas po tym, jak wykonasz poprzednią misję gońców. To pierwsze zadanie z tego wątku, które stawia przed tobą pewien wybór.

Jak zawsze, udaj się do Driscolla w bazie gońców, żeby odebrać przesyłkę. Musisz ją dostarczyć do wieżowca na południu centralnej dzielnicy New Dawn Park. To niedaleko. Najlepiej biec mostem nad ulicami i stamtąd przeskoczyć do budynku (1).

W środku zapukaj do wskazanych ikoną misji drzwi. Porozmawiasz ze staruszką, która twierdzi, że jest szantażowana. Poprosi cię, byś zabił szantażystę. Jeśli się nie zgodzisz, od razu wracasz do bazy gońców.

Jeśli się zgodzisz, otrzymasz nowy cel. Wybiegnij z budynku, przedostań się przez ulicę z kolejką. Przy wieżowcu (2) po drugiej stronie jest winda, która zabierze cię na dach.

Stamtąd już po prostu pobiegniesz bez przeszkód do mieszkania szantażysty (3). Porozmawiaj z nim. Możesz dać mu pieniądze, lub odmówić i pokonać go w - prostej - walce. Nie ma to większego znaczenia.

Następnie wracaj do bazy gońców, by poinformować o wykonaniu zadania. Od razu możesz zacząć misję Gońcy V, która zacznie już mocniej rozwijać wątek frakcji.

Następnie: Dying Light 2 - Gońcy V: trzy dostawy

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Gońcy III: szafka gildii

Komentarze