Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Gońcy III: szafka gildii

Postępy kurierskie.

Pora na kolejną misję z wątku kurierów w Dying Light 2. Jak zwykle, misję możesz zacząć śledzić od razu po zakończeniu poprzedniego etapu z tego samego wątku. Porozmawiaj z Driscollem, by otrzymać paczki do dostarczenia.

Tym razem otrzymasz dwie przesyłki. Listy. Na szczęście oba cele (1) są niedaleko, a także blisko siebie.

Po wyjściu z bazy gildii Gońców możesz użyć wyskoczni (2) po drugiej stronie ulicy, by szybciej dostać się na poziom dachów.

Lepiej biec do celu po dachach, gdyż później wystarczy użyć lotni, by poszybować do pierwszego budynku (3), wylądować na tarasie i przejść do drzwi odbiorców.

Następnie biegnij - też dachami - do drugiego celu nieopodal. Wystarczy, że na budynku docelowym zejdziesz w dół schodami na taras i dotrzesz do odbiorcy listu.

Wracaj do bazy i porozmawiaj z Driscollem. Na końcu musisz jeszcze otworzyć szafkę (4) na korytarzu siedziby Gońców. To wszystko. Otrzymasz w nagrodę doświadczenie parkourowe.

W szafce na razie nic nie ma. Od tej pory możesz jednak otwierać szafki gildii w całym mieście. Kiedy spojrzysz na mapę, zobaczysz nowe ikony - oznaczają one właśnie szafki. Następne zadanie związane z Gońcami pojawi się automatycznie w twoim dzienniku po chwili.

Następnie: Dying Light 2 - Gońcy IV: szantażysta

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Gońcy II: dostarcz paczkę

Komentarze