Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 wkrótce z trybem Nowej Gry Plus. Patch jeszcze w tym tygodniu

Do tego 30 inhibitorów.

Techland sprecyzował, że aktualizacja 1.3.0 do Dying Light 2 Stay Human ukaże się w najbliższą środę, 27 kwietnia. Wprowadzi między innymi tryb Nowej Gry Plus.

Plany na łatkę w tym tygodniu nie są nowością, lecz dotychczas nie znaliśmy konkretnego terminu.

Jak wyjaśniono, rozpoczynając nową kampanię zachowamy wszystkie postępy w rozwoju postaci oraz niemal cały ekwipunek, z wyjątkiem niektórych narzędzi – jak linka z hakiem i paralotnia.

Na tym rozwijanie bohatera się nie skończy, ponieważ podczas podejścia „plus” znajdziemy kolejne 30 inhibitorów, potęgujących zapasy punktów życia i wytrzymałości.

Przeciwnicy od samego początku fabuły będą skalowali się do poziomu postaci. Twórcy przygotowali także specjalne potyczki o podwyższonym poziomie trudności, a także nowe zadanie „Było tu coś wielkiego”.

Idąc dalej, 1.3.0 to również kolejne wyzwania parkourowe (i platynowy medal dla nich), legendarny sprzęt, suwak kąta widzenia na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz dalszy ciąg usuwania błędów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze