Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - But: wspomnienia Lawan

Poszukiwanie butów Lawan.

But to jedna z misji głównych w Dying Light 2. Rozegrasz ją po przywróceniu sygnału do wieży radiowej. W trakcie tego zadania zwiedzisz dawne mieszkanie Lawan i poznasz kilka sekretów z jej dawnego życia.


Na tej stronie:


Podążaj za Lawan, wejdź do mieszkania 216

Misja rozpoczyna się zaraz po poprzedniej. Kontynuuj trasę za Lawan i udaj się do niżej położonego budynku (1). Nie przejmuj się - unoszące się w górę powietrze odnowi wytrzymałość twojej postaci, nie musisz martwić się upadkiem.

Po lądowaniu skieruj się do windy (2) i otwórz ją, a następnie zeskocz na dół. Idź do końca korytarza i wejdź do mieszkania po lewej stronie (3).


Poszukaj w mieszkaniu butów dla Lawan

Odszukaj ustawione w przejściu biurko (4) i pod nim przejdź, a następnie przesuń ściankę, by dostać się do sypialni Lawan. Po drugiej stronie zacznij od otwarcia skrzyni (5) z inhibitorem.

Na szafce przy ścianie znajdziesz nowy łuk (6), Spinacz - nie zapomnij go zebrać! Następnie podejdź od lewej strony łóżka i wejdź w interakcję z czerwonym pudłem (7), by zebrać buty Lawan.


Zaczekaj na Lawan

Wyjdź teraz z mieszkania i skieruj się do nowego, wskazanego przez znacznik misji budynku. Pozbieraj tutejsze przedmioty, a następnie usiądź na ławce (8), by poczekać na Lawan.

Po tym czeka cię długa rozmowa z Lawan, w trakcie której poznasz jej przyszłość. Po konwersacji misja dobiegnie końca, a ty odblokujesz kolejne zadanie główne.

Następnie: Dying Light 2 - Nocni biegacze: walka z Hakonem

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Audycja: hak, wspinaczka na wieżowiec

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Dying Light 2 Stay Human

Najnowsze artykuły