Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - broń palna: jak zdobyć strzelbę

Zdobycie schematu strzelby.

Przez większą część czasu w Dying Light 2 będziesz walczył przy pomocy broni białej, okazjonalnie wspomagając się łukiem. Możesz jednak stworzyć prowizoryczną broń palną - co wyjaśniamy na niniejszej stronie.

By zyskać dostęp do pierwszej broni palnej w grze, strzelby, musisz ukończyć zadanie poboczne Renegaci. Wtedy też, w nagrodę, otrzymasz jedną sztukę strzelby (1).

Tak, jedną sztukę, gdyż jest to przedmiot typu wihajster, który zużywa się po wykorzystaniu. Sztuka, którą otrzymasz, wystarczy na dwa wystrzały. Jeśli chcesz korzystać z większej ilości, musisz kupić stosowny schemat od dowolnego rzemieślnika (2) w grze.

Po rozpoczęciu rozmowy z rzemieślnikiem, kup schemat strzelby (3).

Następnie otwórz ekwipunek, przejdź do zakładki Wytwarzanie (4), a potem, dla ułatwienia, wyfiltruj wyniki za pomocą przycisku Wihajstry (5). Teraz wskaż schemat strzelby (6) i - jeśli posiadasz odpowiednio dużo złomu (7) - wytwórz przedmiot.

Początkowo przedmiot ten pozwoli ci na dwa wystrzały, po ulepszeniu schematu zwiększysz tę wartość, a także poprawisz obrażenia. Sama strzelba świetnie przydaje się do walk zaczepnych, pomiędzy ciosami bronią białą, jak i do gonienia bandytów.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - jak schować i wyjać broń

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze