Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Broń ostateczna: otwórz dwie skrzynie

Wyzwanie mnicha.

Niektóre misje poboczne (główne zresztą także) w Dying Light 2 stawiają przed nami różne wyzwania parkourowe. Także w misji Broń ostateczna czeka nas sporo wspinania.

Poniżej opisujemy, jak dotrzeć do dwóch celów, które wyznacza nam to zadanie poboczne, dodając oczywiście screenshoty z najważniejszymi punktami, na które warto zwrócić uwagę.


Na tej stronie:


Pierwsza skrzynia

Zadanie przyjmiesz od mnicha (1) na dachu, w jednej z placówek ocaleńców w Horseshoe.

Kiedy zaakceptujesz misję, zobaczy na mapie dwa cele - dwie skrzynie do znalezienia. Najpierw udaj się do tego bardziej na południu (2), a na koniec zostaw skrzynię na północy (3).

Idąc do pierwszej skrzyni dotrzesz na obrzeża dzielnicy. Widać, że cel jest wysoko na zniszczonym moście - idź jednak dalej, do budynku na granicy dzielnicy (4). Wejdź na górę po drabinie, skąd będziesz mógł przejść w stronę ruin mostu.

Na linach przeskocz na drugą stronę, lądując na rusztowaniu. Wejdź wyżej i przejdź na koniec belki (5), lecz uważaj, bo zacznie się ona przechylać.

Szybko przeskocz na wyżłobienia w zwisającym betonie (6), wspinaj się po nich na górę. Tam właśnie znajdziesz pierwszą skrzynię.


Druga skrzynia

Możesz teraz ruszać do drugiej skrzyni, która nie znajduje się wcale tak daleko. Jest na dachu budynku na terenie byłego obozu bandytów - byłego, jeśli wykonałeś już misję główną Nalot.

Musisz wejść na wiatrak (7), a z niego zjechać po lince na kładki przy ścianie budynku.

Po tych kładkach idź w lewo, okrąż budynek, aż dotrzesz do niższej części dachu, gdzie możesz przeskoczyć na metalowe szyby wentylacyjne (8) i wspiąć się po nich na samą górę.

Na dachu czeka na ciebie druga skrzynia (9). Otwórz ją.

Okaże się, że w tej też nic nie ma. Wracaj do mnicha i porozmawiaj z nim. Okaże się, że chciał tylko, żeby doświadczenie było twoją nagrodą i bronią... Możesz się z nim zgodzić, albo też zarządać zwrotu pieniędzy. Misja się zakończy.

Następnie: Dying Light 2 - Walka o wodę: Patricia i Maria

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Swat: znajdź karty Sparkera

Komentarze

More On Dying Light 2 Stay Human

Najnowsze artykuły