Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwuwymiarowa gra akcji Dragon's Crown ukaże się w Europie w październiku

Album z grafikami do zamówień przedpremierowych.

Dragon's Crown, zręcznościowa gra akcji w świecie fantasy ukaże się w Europie 11 października, na PS3 i PS Vita - poinformował wydawca, firma NIS America.

Najdroższa gra w historii studia VanillaWare oferuje tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy, lokalnie i w sieci. Choć bez wsparcia Cross-Buy, pomiędzy dwiema platformami sprzętowymi przenieść można zapisane stany gry.

Wybrane sklepy zaoferują tytuł wraz z albumem grafik koncepcyjnych dla zamówień przedpremierowych. NIS America nie podało jeszcze konkretnych miejsc, w których sprzedawana będzie taka wersja gry.

W Dragon's Crown znajdziemy sześć klas postaci, ręcznie rysowaną grafikę i elementy RPG. Akcja toczy się w świecie fantasy, z magią i smokami. Gracze - także w kooperacji - poruszają się w prawą stronę ekranu, eliminując zastępy przeciwników, zbierając doświadczenie i skarby.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze