Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwie popularne frakcje trafią do The Elder Scrolls Online

W przyszłym roku.

Twórcy The Elder Scrolls Online zamierzają kontynuować wspieranie The Elder Scrolls Online na PC i konsolach, planując wydawanie jednego rozszerzenia na kwartał.

Imperial City

Reżyser Matt Firor wyjaśniał podczas panelu dyskusyjnego na imprezie QuakeCon, że następny dodatek wprowadzi DLC z miastem Imperial City, znanym wszystkim fanom Obliviona. Fabuła związana jest z wątkiem daedrycznego księcia Molag Bala.

W kolejce na ostatni kwartał tego roku jest należące do orków miasto Orsinium, jedno z głównych miejsc akcji w The Elder Scrolls 2: Daggerfall z 1996 roku.

W przyszłym roku w grze pojawią się dwie frakcje, oczekiwane przez graczy od dłuższego czasu: Gildia Złodziei oraz Mroczne Bractwo. Firor nie podał niestety większej liczby szczegółów, prosząc o cierpliwość i poczekanie do początku 2016 r.

W planach są także mniejsze aktualizacje, usprawniające działanie gry. To między innymi wsparcie dla padów na PC, napisy i ulepszony system wyszukiwania grup - bez względu na frakcję.

„Konsolowe wydanie The Elder Scrolls Online otrzymało wiele poprawek, na które czekaliśmy. Nie wyeliminowano jednak wszystkich niedociągnięć” - napisał w niedawnej recenzji Łukasz.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze