Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwaj weterani branży dołączają do CI Games

Steve Hart i Paul Robinson zajmą się Enemy Front.

Polskie CI Games poinformowało, że do zespołu producenckiego, odpowiedzialnego za strzelankę Enemy Front, dołączyło dwóch zasłużonych deweloperów: Steve Hart i Paul Robinson.

Steve Hart

Steve Hart objął funkcję producenta wykonawczego. Ostatnie pięć lat spędził na tworzeniu popularnych tytułów w brytyjskim studiu Rebellion, gdzie odpowiadał między innymi za Sniper Elite 2.

Paul Robinson zasili szeregi zespołu kreatywnego oraz deweloperskiego. Przez 20 lat w branży gier pracował między innymi przy Comanche, Armored Fist (studio NovaLogic), Full Spectrum Warrior (Pandemic) czy Killzone 2 (Guerilla Games).

„Praca w CI Games to dla mnie okazja, aby stać się częścią świetnej firmy, która chce umocnić swoją pozycję na międzynarodowym rynku” - komentuje Steve Hart. „Wizja i determinacja CI Games, by stać się deweloperem klasy AAA, zasługuje na podziw.”

„Po dwudziestu latach spędzonych na kierowaniu programowaniem sztucznej inteligencji i piastowaniu rozmaitych funkcji: od projektanta po reżysera przy rozmaitych gatunkach, z wielką przyjemnością wracam do swoich korzeni - kapitalnych gier FPS” - dodaje Robinson.

Obaj zajmą się strzelanką Enemy Front, rozgrywającą się podczas II wojny światowej. Gra zadebiutuje w 2014 roku, zapowiedziano wersje na PC, PS3 i Xboksa 360. Przy tytule pracuje również inny zagraniczny producent - Raphael van Lierop - który niedawno założył także własne studio w Kanadzie i pracuje nad horrorem The Long Dark.

Rozgrywka w Enemy Front. Źródło: GameTrailers.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły