Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwa tygodnie PlayStation Plus darmowym dodatkiem do konsoli PlayStation 4

Jedną z produkcji udostępnionych w przyszłości w ramach abonamentu będzie Assassin's Creed 3.

Podczas konferencji Sony w Kolonii, przedstawiciele firmy poświęcili trochę czasu na wiadomości związane z PlayStation Plus. Okazuje się, że posiadacze PS4 mogą liczyć na 14 dni korzystania z tej usługi za darmo.

Ponadto, przypomniano też, że subskrybenci - w okresie premiery nowej konsoli Sony - otrzymają dostęp do ograniczonej wersji gry wyścigowej DriveClub, a także do zapowiedzianej dziś strzelaniny zespołowej Resogun od studia Housemarque.

Jedną z nowych gier, które znajdą się w tak zwanej Kolekcji Gier od Zaraz w usłudze PlayStation Plus, będzie Assassin's Creed 3 na PS3. Pojawi się ona „niedługo”. Produkcja Ubisoftu zadebiutowała pierwotnie w listopadzie ubiegłego roku.

Przedstawiciel Sony poinformował też o promocji obowiązującej od dziś - kupując rok abonamentu Plus, zagwarantujemy sobie dostęp do dodatkowych 90 dni subskrypcji za darmo.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze