Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Duża aktualizacja Forza Horizon 5 dodaje oczekiwane funkcje

W tym poprawienie grafiki na PC.

Microsoft i studio Playground Games opublikowali dużą aktualizację Forza Horizon 5. Patch wprowadza oczekiwane przez fanów opcje i rozwiązania.

Najważniejszą nowością jest możliwość rozegrania kampanii fabularnej gry w trybie kooperacji przeznaczonym dla maksymalnie sześciu użytkowników. Wcześniej funkcja nie była dostępna, ku rozczarowaniu graczy.

To nie wszystko, ponieważ patch do wersji PC wprowadza opcję aktywowania techniki wygładzenia krawędzi o nazwie temporal anti-aliasing (TAA). Włączenie rozwiązania poprawia jakość obrazu przy niewielkim koszcie wydajności.

Aktualizacja dodaje też szereg innych elementów. Pojawiło się między innymi pięć samochodów z zabawkowej serii Hot Wheels - dwa do zdobycia w ramach wyzwań w kolejnym sezonie zmagań i trzy do uzyskania w losowaniach.

Nowe auta to wstęp do zaplanowanego na przyszły miesiąc rozszerzenia z wozami Hot Wheels. Przypomnijmy, że DLC ukaże się 19 lipca. Natomiast sama aktualizacja naprawia również liczne błędy, w tym usterkę, która prowadziła do rozłączania podczas zabawy w grupie 12 osób.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze