Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Duża aktualizacja Battleborn odblokuje wszystkie postacie

Krok bliżej Free to Play.

Studio Gearbox stara się jak może, by wskrzesić zainteresowanie sieciową strzelanką Battleborn. Ujawniono informacje na temat aktualizacji, która odblokuje dostęp do wszystkich 25 postaci.

Twórcy chcą w ten sposób przyciągnąć do zabawy nowe osoby i graczy, którzy zrezygnowali już z zabawy. Gdy zmiany wejdą w życie, wystarczy ukończenie prologu, by móc wybrać dowolnego bohatera.

Czas na zmiany

Inne zmiany w najnowszej łatce to uproszczenie wyzwań potrzebnych poprzednio do zdobycia postaci. Teraz po ukończeniu otrzymamy nową skórkę.

Misje w trybie fabularnym wzbogacą się o więcej porad i narzędzi informujących graczy o tym, co należy zrobić. Dostaniemy też więcej kredytów w ramach nagrody, by szybciej zdobyć paczki z przedmiotami. Do tego dwa tryby treningowe.

Wszystko to oznacza spore zmiany, które dotyczą w największym stopniu graczy po raz pierwszy przystępujących do zabawy w Battleborn. Grę nadal trzeba kupić, lecz wiele wskazuje na to, że powoli zmierza w kierunku dystrybucji Free to Play. W planach jest darmowa wersja testowa.

Aktualizacja powinna przemówić także do nieco bardziej doświadczonych posiadaczy tytułu. Na potrzeby łatki przeprojektowano interfejs, dodano tryb drafu z banowaniem i wybieraniem postaci przed meczem, codzienne zadanie i zaktualizowaną ekonomię.

Ten ostatni punkt jest całkiem interesujący. Gearbox zapewnia, że wspominane kredyty zdobędziemy teraz szybciej w pojedynkach z innymi graczami, by szybciej móc kupić w sklepie paczki z przedmiotami. Jeśli opuścimy mecz przed końcem, nie otrzymamy nic.

Jest też wsparcie dla możliwości PS4 Pro. Gracze wybiorą między trybami 1080p60 oraz 4K30.

Więcej szczegółów znaleźć można na oficjalnej stronie. Aktualizacja ukaże się zimą, co może oznaczać także początek przyszłego roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły