Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Duża aktualizacja 6.1 do World of Warcraft ukaże się 25 lutego

Setki zmian i nowości.

Blizzard ogłosił, że najnowsza aktualizacja do sieciowego World of Warcraft - oznaczona numerem 6.1 - zadebiutuje 25 lutego.

Opcje dla daltonistów

Jedną z ujawnionych ostatnio nowości będzie wsparcie dla osób cierpiących na ślepotę barw - gracze będę mogli wybrać odpowiednie opcje graficzne w zależności od rodzaju wady wzroku.

Ogłoszone już wcześniej innowacje to między innymi aparat do zdjęć „selfie”, nowy model dla rasy Blood Elf, integracja z serwisem społecznościowym Twitter, a także modyfikacje w garnizonie.

Do własnej bazy będziemy mogli między innymi przywołać bossów, by sprawdzić się w walce. Zmieniono interfejs i system „pamiątek rodowych”, czyli przedmiotów przyśpieszających zdobywanie doświadczenia.

Są też wyścigi z przeszkodami i znajdźkami, a także wędrowni goście w garnizonach, oferujący codzienne zadania.

Wraz z aktualizacją dostępna będzie także nowa wersja gry z darmowym dostępem dla weteranów, którzy przestali opłacać subskrypcję. „Veteran Edition” będzie przypominało istniejące wydanie startowe, z podobnymi ograniczeniami - maksymalnie 20 poziom doświadczenia, 10 sztuk złota, limitowane opcje komunikacji i zapraszania do grup.

Pełną i długą listę zmian znaleźć można między innymi w serwisie WoWHead.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze