Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dust 514 w wersji beta zadebiutuje 22 stycznia

Tylko dla posiadaczy PS3.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o połączeniu serwerów Dust 514 i EVE Online. Dzisiaj producent - studio CCP Games - poinformował, że otwarte beta testy pierwszego tytułu rozpoczną się 22 stycznia.

„Otwarta faza testów Dust 514 to kolejny krok w naszej długofalowej wizji rozwoju” - stwierdził szef firmy z Islandii, Hilmar Veigar Pétursson. „Ale to dopiero początek, w następnych tygodniach i w ciągu kolejnych lat będziemy usprawniać grę i dodawać nowe elementy, by rozgrywka była jeszcze przyjemniejsza. Poszerzymy także integrację pomiędzy strzelanką a MMO (EVE Online - dop. red.)” - dodał.

Dust 514 to darmowy FPS, który wraz ze skomplikowanym MMO - EVE Online - stworzy jedno uniwersum, wzajemnie się przenikające i uzupełniające. Gracze będą mogli kupować przedmioty, które później wykorzystają w drugiej grze, ale także przeprowadzać ataki z orbity i przejmować planety.

Przyjaciele z boiska
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze