Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dune Spice Wars - władza: do czego służy, generowanie

Jak zdobywać punkty władzy i do czego je wykorzystać.

Władza jest surowcem w Dune: Spice Wars. Na pierwszy rzut oka może być to nieważny aspekt rozgrywki - nie służy bowiem do rekrutacji jednostek czy budowy - lecz jest jednym z najważniejszych, bez zabezpieczenia którego nie będziesz w stanie rywalizować z innymi frakcjami.

Poziom władzy sprawdzisz przy górnej krawędzi ekranu - najeżdżając na ikonkę (1) dowiesz się ile dokładnie i skąd jest ona generowana. Domyślnym źródłem jest twoja baza - generuje 4 punkty.

By zwiększyć władzę możesz wykorzystać niektóre statuty uzyskane podczas głosowania w Kolegium Laandsraad (jeśli je oczywiście wygrasz) bądź, w późniejszej rozgrywce, dystrykt Urząd Administracyjny (2) dostępny z poziomu twojej bazy.

Do czego służy władza, jeśli nie do rekrutacji i budowy? Niemal wyłącznie (nie licząc zadań) do przejmowania kolejnych wiosek - zarówno w trybie pokojowym jak i siłowo. Każda kolejna zajęta wioska zwiększa ilość potrzebnej władzy do kolejnego zagarnięcia. Musisz więc stale próbować zwiększać jej poziom.

Następnie: Dune Spice Wars - wioski: przejmowanie, kontrola

Spis treści: Dune Spice Wars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dune Spice Wars - woda: skutki niedoborów, generowanie

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Dune: Spice Wars

Najnowsze artykuły