Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dune Spice Wars - rzadkie pierwiastki: lokalizacja, zakład przetwórczy

Gdzie znaleźć rzadkie pierwiastki i jak je wydobywać.

W trakcie rozbudowy kolejnych wiosek w Dune: Spice Wars przewinie ci się informacja o rzadkich pierwiastkach. Czym one są, gdzie je znaleźć, jak rozpocząć wydobycie i co finalnie z tego będziesz miał - na te pytania odpowiadamy na niniejszej stronie.

Rzadkie pierwiastki rozpoznasz po specjalnej ikonce (1), która pojawia się w niektórych regionach - jak i samym surowcu, na który wskazują. Same z siebie nie oferują niczego - musisz wpierw przejąć wioskę i wznieść w niej konkretny budynek.

Owym budynkiem jest Zakład przetwórczy (2). Gdy umieścisz go w regionie, w którym są rzadkie pierwiastki, otrzymasz przychód w wysokości 30 solari.

By móc jednak wybudować ten budynek, potrzebujesz odpowiedniej technologii. Wejdź do okna badań i opracuj Magazyny strukturalne (3). Po tym budynek ten stanie się dla ciebie dostępny.

Jedynie 30 punktów solari może wydawać się niewielką kwotą, jednak nie należy tego bagatelizować. W trakcie rozgrywki możesz zyskać dodatkowe premie, które zwiększą to wydobycie - a jeśli uda ci się pozyskać kilka tego typu regionów, to zdobędziesz mnóstwo dodatkowej waluty.

Spis treści: Dune Spice Wars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dune Spice Wars - region specjalny: czym jest, wpływ na rozgrywkę

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze