Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dune Spice Wars - burza piaskowa: co robić gdy się pojawi

Jak uratować armie i wykorzystać burzę na swoją korzyść.

Burze piaskowe to jedno z dwóch - obok czerwi - typów zagrożeń świata gry, które czekają na ciebie w Dune: Spice Wars. Choć nie jest tak nagła jak wspomniane czerwie, nagłe załamanie się pogody może wybić całą twoją armię, jeśli odpowiednio nie zareagujesz.

Najważniejsze to czujność. Zwracaj uwagę na komunikaty, które wyświetlają się przy górnej krawędzi ekranu - tam też pojawi się notka o burzy piaskowej (1), która nawiedziła okolicę. Jeśli na nią klikniesz, kamera ustawi się na chmurze z piorunami (2).

Wszystko co znajdzie się wewnątrz burzy piaskowej będzie szybko trafić punkty zdrowia. Z tego też powodu postaraj się szybko ewakuować swoje jednostki by nie ponosiły szkód. Co więcej, możesz wmanewrować wroga i wciągnąć go w pułapkę - z jakiegoś powodu sztuczna inteligencja nie zwraca na nie uwagi i będzie ścigać twoje oddziały przez sam środek zawieruchy.

Spis treści: Dune Spice Wars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dune Spice Wars - dostępne frakcje: premie i cechy wyróżniające

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze