Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dune Spice Wars - bunt, rebelia: jak zatrzymać

Co zrobić, gdy w wiosce wybuchnie bunt.

Przejmowanie wiosek w Dune: Spice Wars to tylko początek - potem musisz jeszcze o nie odpowiednio zadbać, by nie doszło w nich do niepokoju, a następnie do buntu. Z tej strony dowiesz się co robić, gdy pojawią się buntownicy.

Gdy dojdzie do buntu - czy to za sprawą niedoboru surowców czy akcji szpiegowskiej Manipulacja tłumem - wioska stanie w płomieniach i pojawią się buntownicy (1). Nad wioską znajdzie się też zapełniający się pasek (2).

Gdy ów pasek dojdzie do końca, utracisz kontrolę nad wioską i na nowo stanie się ona neutralna - a wszystkie wzniesione tam budynki zostaną zniszczone. By temu zapobiec, musisz po prostu wybić wszystkich buntowników i ustawić przynajmniej jeden swój oddział w zasięgu wioski. Wtedy pasek się opróżni i wszystko wróci do normy.

Nie będziesz w stanie zapobiec wybuchom buntów - szczególnie gdy wrogowie zaczną korzystać ze wspomnianej akcji szpiegowskiej. Z tego powodu warto co kilka wiosek wznosić lądowiska - dzięki temu będziesz w stanie błyskawicznie wysłać wojska do buntującej się wioski i spacyfikować buntowników.

Spis treści: Dune Spice Wars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dune Spice Wars - jak wygrać: warunki zwycięstwa

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Dune: Spice Wars

Najnowsze artykuły