Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dune Spice Wars - agent: zdobywanie nowych, zwiększanie limitu

Jak szkolić nowych agentów do szpiegostwa.

Szpiegostwo to jedna z najciekawszych mechanik w Dune: Spice Wars, za sprawą której możesz zdobywać dodatkowe surowce, osłabiać wrogów czy wręcz doprowadzić do końca rozgrywki. Nic jednak tutaj nie zdziałasz bez odpowiedniej liczby agentów.

Po wejściu do zakładki szpiegostwa - za sprawą ikonki lupy (1) przy prawej krawędzi ekranu - możesz sprawdzić liczbę posiadanych agentów (2), a także ich maksymalny limit (3). Na prawo od tych wartości z kolei jest czas (4) - odmierza on moment, w którym otrzymasz nowego agenta.

Cały system wygląda dokładnie tak - co kilkanaście minut otrzymujesz nowego agenta, którego możesz potem przydzielić do konkretnego działania. Początkowo proces ten jest powolny, a maksymalny limit agentów mocno ograniczony, możesz to jednak poprawić na kilka sposobów.

Limit agentów zwiększysz za sprawą badań naukowych - na przykład dzięki technologii Środki zaradcze, która podniesie go o 5. Kilka badań także pozwoli ci zwiększyć tempo szkolenia agentów - co skróci czas potrzebny na zdobycie nowego.

Co więcej, niektóre statuty w ramach głosowania w Kolegium Landsraad pozwolą ci zdobyć nawet 2 dodatkowych agentów, tak samo jak sporadycznie pojawiające się wydarzenia i misje specjalne. Pamiętaj też, że agentów możesz stracić w trakcie misji.

Spis treści: Dune Spice Wars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dune Spice Wars - wraki, ruiny, artefakty na mapie: jak odkrywać

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze