Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drużynowa strzelanka Battleborn opóźniona do maja

Sprzedano 4 mln kopii NBA 2K16.

Drużynowa strzelanka Battleborn od twórców serii Borderlands zadebiutuje dopiero w maju przyszłego roku - wynika z raportu finansowego firmy Take-Two.

Wojowniczy grzyb

Pierwotnie zakładano, że produkcja ukaże się 9 lutego. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

W pełnej wersji znajdzie się 25 bohaterów. Jest też kampania fabularna, do przejścia w samotności lub w kooperacji, dla maksymalnie pięciu osób.

Battleborn może pochwalić się także „przyśpieszonym” systemem awansowania o nazwie Helix, umożliwiającym przejście z 1. do 10. poziomu podczas jednej misji kampanii lub meczu sieciowym - na wzór produkcji MOBA.

Take-Two zanotowało udany kwartał fiskalny (lipiec - wrzesień), osiągając przychody na poziomie 364,9 mln dolarów, co stanowi znaczny wzrost w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, gdy wypracowano 135,4 mln dol.

Najlepiej poradziło sobie NBA 2K16 z 4 milionami sprzedanych egzemplarzy tylko w pierwszym tygodniu, ale wyniki napędza także Grand Theft Auto 5 z GTA Online, NBA 2K15 i Borderlands: The Handsome Collection.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze