Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drużynowa strzelanka Battleborn debiutuje w lutym

PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Drużynowa strzelanka Battleborn od twórców serii Borderlands zadebiutuje 9 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One - ogłosiło 2K Games.

Nowe postacie

Przed premierą odbędą się jeszcze otwarte testy wersji beta, ale nie podano szczegółów na ten temat. Podczas targów Gamescom ujawniono za to cztery nowe postacie (Ambra, Mellka, Reyna i Benedict), widoczne w zwiastunie poniżej.

W pełnej wersji znajdzie się 25 bohaterów. Jest też kampania fabularna, do przejścia w samotności lub w kooperacji, dla maksymalnie pięciu osób.

Battleborn może pochwalić się także „przyśpieszonym” systemem awansowania o nazwie Helix, umożliwiającym przejście z 1. do 10. poziomu podczas jednej misji kampanii lub meczu sieciowym - na wzór produkcji MOBA.

Równie ważne są opcje rywalizacji: Incursion najbardziej przypomina strategie MOBA i polega na obronie własnej bazy i zniszczeniu umocnień przeciwnika. Devastation to deathmatch z zajmowaniem punktów na mapie, a w Meltdown musimy chronić jednostki sterowane sztuczną inteligencją.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze