Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi sezon Fall Guys wystartuje w przyszłym tygodniu

Średniowiecze, rycerze i smoki.

Studio Mediatonic poinformowało, że drugi sezon popularnego Fall Guys rozpocznie się w przyszłym tygodniu - 8 października.

Motywem przewodnim nadchodzącego wydarzenia będzie średniowiecze. Pojawią się rundy inspirowane „wiekami ciemnymi” oraz przeszkody pokroju mostów zwodzonych i opadających toporów.

W planach też dodatkowe kostiumy dla postaci graczy. Przypominającym kolorowe fasolki bohaterom użytkownicy założą stroje nawiązujące do rycerzy, wikingów, smoków, wiedźm i czarodziejów.

Ogłoszono jednocześnie, że do końca bieżącego - pierwszego - sezonu rozgrywek uczestnicy zabawy zdobędą podwójną liczbę punktów sławy, czyli odpowiednika doświadczenia, służącego do rozwoju podopiecznych.

Fall Guys to popularna gra sieciowa, w której 60 użytkowników walczy o pozostanie na planszy. Tytuł odniósł sukces po tym, jak został udostępniony w sierpniowym PS Plus - produkcja okazała się najchętniej pobieraną w historii abonamentu Sony.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze