Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi rozdział Dying Light 2 już wkrótce. Znamy szczegóły darmowego DLC

Barman wyciąga informacje od Techlandu.

Twórcy Dying Light 2 nie zwalniają tempa wzbogacania gry o nowe treści. W nowym filmie opowiedzieli o nowościach zmierzających w najbliższym czasie do Dying Light 2. Chodzi o darmowy drugi rozdział, który ukaże się za kilka tygodni, wraz z aktualizacją 1.5.

Materiał zrealizowano w typowym dla Techlandu stylu - z przymrużeniem oka i w barwnej scenerii. Przesiadujący w kantynie Rybie Oko deweloperzy obiecują przede wszystkim wspierać grę przez co najmniej pięć lat. Aby zachęcić graczy do regularnych powrotów do Villedor, Techland planuje wydawać wspomniane już rozdziały, z których każdy wprowadzi nowych bohaterów zlecających tematyczne zadania. Pojawią się też świeże kontrakty i wydarzenia z nagrodami.

Drugi rozdział Dying Light 2 nosi tytuł „A Huntress and a Hag” (ang. Łowczyni i Wiedźma) i przedstawi agentkę Shen Xiu zwaną Łowczynią. To biegła tropicielka i ekspertka w dziedzinie łucznictwa. Możemy przypuszczać, że nowe zadania, które zleci graczom, będą związane z właśnie tymi dziedzinami.

To, co odróżnia rozdziały w Dying Light 2 od sezonów w innych grach, to fakt, że cała nowa zawartość na stałe wpisuje się w grę i nie zniknie po czasie. Deweloperzy pragną, by kolejne aktualizacje stanowiły ich odpowiedź na sugestie graczy, oraz by wprowadzały wartościowe nowości, dlatego nad każdą będą pracować przez 3-4 miesiące. W międzyczasie możemy liczyć na mniejsze łatki z poprawkami oraz ciekawe eventy.

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. Wcześniej zajmował się drzewkami bonsai oraz był prezenterem radiowym.

Komentarze