Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi odcinek obecnego sezonu The Walking Dead ukaże się na początku marca

AKTUALIZACJA: Dziś premiera na PS3.

Aktualizacja #2: Kolejna część drugiego sezonu The Walking Dead debiutuje dzisiaj w europejskim PlayStation Network w wersji PS3, po tygodniowym opóźnieniu względem edycji PC i X360.

Cenę odcinka zatytułowanego A House Divided ustalono na konsoli Sony na 19 zł.

*

Aktualizacja: Telltale Games sprecyzowało, że drugi odcinek obecnego sezonu przygodówki The Walking Dead ukaże się na Steamie w najbliższy wtorek, 4 marca.

Data premiery dla konsoli Xbox 360 to 5 marca. Dzień póżniej gra trafi na urządzenia z systemem iOS. Nadal nie podano szczegółów na temat wydania w europejskim PlayStation Network.

*

Oryginalna wiadomość: Telltale Games zapowiedziało, że drugi odcinek obecnego sezonu przygodówki The Walking Dead zadebiutuje „na początku marca”.

„Spodziewajcie się ogłoszenia oficjalnej daty wkrótce, gdy będziemy już zbliżać się do premiery na początku marca” - napisali deweloperzy, całość podsumowując dwoma zrzutami z ekranu.

Twórcy zapowiedzieli także, że w przyszłym tygodniu zobaczymy „całkiem nowy trailer”, zachęcający do zakupu drugiego odcinka, zatytułowanego „A House Divided”.

Telltale Games ma obecnie ręce pełne roboty - pracuje nad drugim sezonem The Walking Dead, zaczęło także The Wolf Among Us - produkcję na licencji komiksów Fables. Ogłoszono też produkcje w świecie Borderlands oraz w uniwersum „Gry o Tron”.

„Pierwszy epizod drugiego sezonu The Walking Dead nie zachwyca. Zakończenie z tradycyjnym wyborem nie budzi emocji, pozostawia nas nieco obojętnymi” - napisał Zbyszek w recenzji pierwszej części drugiego sezonu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze