Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Druga część Diuny nieznacznie opóźniona

Jest też data premiery nowej Godzilli.

Wytwórnie Warner Bros. i Legendary poinformowały o nieznacznym opóźnieniu drugiej części filmowej „Diuny”. Produkcja ukaże się 17 listopada 2023 roku, a nie - jak planowano - 20 października.

Powody przesunięcia nie są na razie znane. Niewykluczone jednak, że zdecydowano się zmienić harmonogram wydawniczy, by powstający obraz mógł zadebiutować tuż przed amerykańskim świętem Dziękczynienia, zwiększając szanse na lepsze zarobki.

Film jest kontynuacją nowej ekranizacji „Diuny”, czyli słynnej powieści Franka Herberta. W drugiej części powrócą oczywiście aktorzy z pierwszej odsłony, na czele z Timothée Chalametem i Zendayą, ale pojawią się też nowe twarze, w tym Florence Pugh i Léa Seydoux.

Warner Bros. wraz z Legendary ogłosiło jednocześnie datę premiery sequela „Godzilla vs. Kong”. Film w reżyserii Adama Wingarda na ekrany kin wejdzie 15 marca 2024 roku. W produkcji zobaczymy oczywiście tytułowe bestie.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze